Studio filmowe

Prosto i efektywnie.

DIGITAL FILM to wygodny, prosty i niedrogi sposób na produkcję efektownych i skutecznych filmów promujących markę, produkt, firmę, wydarzenie.

Jego celem jest produkcja niedrogich, efektownych i nowoczesnych projektów multimedialnych – filmów, animacji, spotów reklamowych, prezentacji dla firm
i dla osób prywatnych. Do wykorzystania w telewizji, w internecie, dla mediów społecznościowych, na targi czy na firmową stronę www.

Współpraca z nami to czysta przyjemność. Przekonajcie się sami…

Wielokrotnie rozmawiając w naszej agencji reklamowej zastanawialiśmy się, czemu ceny produkcji filmów reklamowych są tak wysokie. Przeszkadzało nam to również w naszej pracy – jesteśmy agencją reklamową, a dla wielu naszych Klientów koszty produkcji form filmowych były zbyt wysokie. Doszliśmy do wniosku, iż powinniśmy stworzyć studio, które umożliwi realizację wszelkich kreacji za zdecydowanie mniejsze pieniądze i pozwoli nam na swobodne wykorzystywanie języka filmu nie tylko w produkcji telewizyjnej, ale także na potrzeby multimediów, internetu, prezentacji firmowych, czy materiałów edukacyjnych. Mogliśmy wreszcie skorzystać z marketingu wirusowego i ambientowych metod promocji.

Studio filmowe DIGITAL FILM to projekt studia graficznego Brandos.pl i agencji reklamowej full-service Adve .
Szukając alternatywy dla drogich produkcji uruchomiliśmy Digitalfilm.pl – własny projekt, którego celem jest wykorzystanie najnowszych technologii, dobrych pomysłów, pasji i niekonwencjonalnego sposobu myślenia do kreowania doskonałych produkcji filmowych elastycznie dopasowanych do możliwości czasowych i finansowych Klientów. DIGITAL FILM to profesjonalna produkcja filmowa i animacja komputerowa w atrakcyjnych cenach.

Studio produkcji filmowej tworzą osoby zajmujące się kreacją, brandingiem i kampaniami dla największych firm w Polsce i prężnie działających firm małych i średnich.

Możemy Państwu zaproponować lepsze koncepcje, wpisane w strategię i marketing Waszych firm, opracować lepszy pomysły promocji usług i produktów, stworzyć atrakcyjniejszą kreację i skuteczniejszy przekaz – mamy bogatsze doświadczenie niż większość firm zajmujących się jedynie realizacją projektów filmowych. Atutem jest, iż sami realizujemy wszystkie elementy produkcji: scenariusze, storyboardy, zdjęcia filmowe, animację tradycyjną, animację komputerową 2d, 2.5d, 3d, montaż materiału filmowego, oprawę muzyczną i efekty dźwiękowe, efekty specjalne, kompletną postprodukcję, realizację materiału dla internetu, prezentacji multimedialnych itd.

Przewiń do góry